6. November, 2022

Korenčanu 2. krog tretje lige

Korenčanu 2. krog tretje lige

V soboto, dne 5. 11. 2022, se je v prostorih biljardnice Direkt odigral 2. krog 3. slovenske lige. V prijetni in gostoljubni atmosferi metropole se je navkljub šolskim počitnicam in seniorskega državnega prvenstva kar deset tekmovalcev potegovalo za naslov najboljšega, še posebej pa je razveselil nastop nekaterih novih tretjeligašev kot so Jernej Barlec, Blaž Rautar, Jaka Korenčan in Natalija Golob.

Iz skupin so se v izločilne dvoboje najboljših štirih (4) uvrstili Blaž Rautar, Jaka Korenčan, David Gradišnik in Andrej Hribljan, v samem finalu pa sta se pomerila Jaka in David.

Prvi je s 6:5 premagal Blaža, drugi pa z istim rezultatom Andreja. V zanimivem in napetem finalu je bil Jaka s 6:4 boljši od Davida in se tako veselil svojega prvega naslova v tej konkurenci.

Čestitke Jaki, medaljistom in seveda vsem nastopajočim.



Komentarji



« Nazaj
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
990
Maj Badovinac
780
Boštjan Satler
595
Simon Tomažič
595
Aljoša Roškar
435
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Jan Slejko Ljubišič
330
Mihael Štrucl
270
Aleksander Raišič
215
Natalija Golob
215
Blaž Kolenc
165
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Simon Bartolj
660
Aleš Rutar
530
Dominik Steržaj
410
Maksim Doberšek
410
Armen Bdoyan
300
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Svit Pavlinjek
660
Maj Badovinac
530
Blaž Rus
410
David Gradišnik
410
Boris Doberšek
300
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Mihael Štrucl
960
Robert Filipič
760
Jožko Marinko
670
Blaž Rauter
620
Tomaž Benedičič
595
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije